Klub(ovna) Luna

Klub(ovna) Luna

Klubovna Luna - prostor pro vás

Je místem, kde můžeš trávit svůj volný čas. Nabízíme aktivity, které se uskutečňují pravidelně v domluvený čas s pracovníky klubu, ale také prostor pro tvoji vlastní realizaci. V Luně nás můžeš najít každý všední den od 12 do 18 hod. Vstup pro všechny od 6 do 26 let.

Co všechno Klub(ovna) nabízí?

Sport, soutěže, výlety, posilování, návštěvu zajímavých míst, výtvarné techniky, fotografování, filmové večery, divadlo, hudbu, setkání se zajímavými lidmi, tanec, tvorbu vlastního textu (báseň, povídka, příběh), street artové techniky, základní dovednosti na počítači, něco praktického do života (vyplňování složenek, formulářů, psaní životopisu), kulturní akce, radu při řešení problémů, prostor k vlastní realizaci, relaxaci, doučování, divadlo, občerstvení, …

Můžeš u nás potkat nové kamarády nebo se scházet s těmi, co už máš :)

Můžeš se zapojit do našich aktivit nebo si u nás prostě jen sednout, lehnout, číst, pokecat si, odpočívat...

Pokud máš svůj vlastní divadelní soubor, kapelu nebo s kamárady tancujete a nemáte kde zkoušet? Můžete v naší tělocvičně, kde vás nikdo nebude rušit.

Volnočasové aktivity dle vašich představ - všední dny 9:30 - 12:30 pro rodiče s dětmi a 14:30 - 16:30 pro rodiče s dětmi a veřejnost

(příprava na vyučování, povídání si o čemkoli, stolní hry, ping pong, stolní fotbálek a mnoho dalšího…)

Každý den od 13.00 do 14.00 - Pomoc s úkoly a učením (pokud si nevíte rady, přijďte a my s vámi rádi úkol napíšeme, nebo probereme společně látku, které nerozumíte)

Út 9.30 – 12.30 Děti na startu (děti formou hry získávají nejen základní sportovní dovednosti, ale především pocit přirozeného, zábavného a samozřejmého pohybu)

St 9.30 – 12.30 Angličtina pro maminky s dětmi (nevšední možnost pro rodiče rozvíjet znalosti angličtiny a vtáhnout do cizího jazyka i své děti)

Čt 9.30 – 12.30 Moderní nosičky (skupina rodičů vyznávající kontaktní rodičovství a testující různá nosítka a šátky)

Pá 9.30 – 12.30 Klubík pro maminky s dětmi (zaměřeno na první krůčky k socializaci, kontakt s vrstevníky, rozvoj nových dovedností, básničky a říkanky)

 

Přidejte se k nám na facebooku https://www.facebook.com/KlubovnaLuna