Fotogalerie » 2015 » Leden

Zde najdete fotogalerii akcí za jednotlivá období a také fotky vašich zvířecích kamarádů.

Přírodopis jinak

Přírodopis jinak

15. 1. 2015

Klub(ovna) Luna

Kroužek byl zase plný překvapení. Dnes se na děti přišla podívat Gábi se svým potkanem Šárkou. Dozvěděli jsme se, jak se o takového domácího mazlíčka starat, co rád jí a jestli si s ním můžeme hrát. Také jsme zjistili, jaký je rozdíl mezi domácím a divokým potkanem. Dokonce i Izabela, po počátečním strachu, nakonec našla odvahu a Šárku si pohladila.

A jakého živého kamaráda přivítáme příště? To je velké tajemství....

Výtvarné experimenty - kalendář

Výtvarné experimenty - kalendář

13. 1. 2015

Klub(ovna) Luna

Každé úterý od 16 hodin je pro všechny připraven nový kroužek Výtvarné experimenty. Dnes jsme vyráběli kalendář do Klub(ovny) Luna. Můžete se podívat, jak se nám povedl.

Šipky

Šipky

13. 1. 2015

Klub(ovna) Luna

Přírodopis jinak

Přírodopis jinak

8. 1. 2015

Klub(ovna) Luna

Dnes byla první hodina našeho nového kroužku Přírodopis jinak. Povídali jsme si o zvířatech a jak se o ně starat. Jako překvapení se na nás přišla podívat Čelsí. Byla moc hodná a mazlivá. Za dměnu od nás dostala piškůtek :D.

Už teď se těšíme na příští čtvrtek, kdy od 16 hodin máme další Přírodopis jinak. Třeba nás zase přijde navštívit nějaké zvířátko.

Dramaťák

Dramaťák

7. 1. 2015

Klub(ovna) Luna

Každou středu od 16 hodin máme v Klub(ovně) Luna nový kroužek - Dramaťák, kde se postupně budeme seznamovat s divadlem, budeme zkoušet přednes, zpívat a hýbat se. Naše první hodina byla o výrazu tváře a těla. Zkoušeli jsme různé pocity a jak se u nich tváříme a potom jsme je i malovali. Nakonec jsme si zahráli aktivity.

Kdo se k nám chce přidat, může zase ve středu od 16 hodin.