Klub(ovna) Luna

Klub(ovna) Luna

 

Klubovna Luna - prostor pro vás

Nabízíme příjemný prostor pro trávení volného času pro maminky (tatínky) s dětmi.
Pokud jste maminka (tatínek) na mateřské dovolené, stačí přijít a zapojit se do dopoledních klubíků, které mají již svůj rytmus. Budeme průběžně připravovat i jiné řízené aktivity.


Pro děti zde máme k dispozici hrací koutek s hračkami od autíček po panenky, stavebnicemi apod. Také zde najdete spoustu pomůcek na malování.
Klubovna je pro všechny, kteří chtějí trávit příjemně čas při setkávání a  navazování nových přátelství. Pro radost a odpočinek tady máme knihy, časopisy, deskové hry, projekční plátno, ping - pong a stolní fotbálek.

ZPOPLATNĚNÍ VSTUPU - 30 Kč za osobu na den. Vstupné do klubovny bude platné po celý den.

Krátkodobé hlídání dětí. Více informací na tel. 736 472 712.
(100 Kč na hodinu)

Pravidelné aktivity pro rodiče s dětmi

Po 13.30 - 16.30 Deskové hry pro celou rodinu (deskové hry sbližují členy rodiny, zpříjemní i každou volnou chvilku, rozvíjejí fantazii, slovní zásobu, zlepšují paměť, soustředěnost a nezkazí žádnou zábavu)

Út 10.00 – 11.00 Děti na startu (děti formou hry získávají nejen základní sportovní dovednosti, ale především pocit přirozeného, zábavného a samozřejmého pohybu)

St 9.30 – 12.30 Kreativní máma (tvořivé dopoledne - dárky, dekorace a jiné výtvory)

St 13.30 - 16.30 Malujeme, kreslíme a k tomu se bavíme (relaxační odpoledne pro jednotlivce – školáci, rodiče, babičky – tvoření, malování)

Čt 9.30 – 12.30 Rodičovské deskohrátky (jednoduché deskové hry pro děti od 2 – 4 let)

Pá 9.30 – 12.30 Bookstart + Klubík pro rodiče s dětmi (zaměřeno na první krůčky k socializaci, kontakt s vrstevníky, rozvoj nových dovedností, básničky a říkanky)

 

Přidejte se k nám na facebooku https://www.facebook.com/KlubovnaLuna