Co se děje » Fotografický projekt Klub(ovny) Luna

Fotografický projekt Klub(ovny) Luna

Letos poprvé volnočasové zařízení pro mládež Klub(ovna) Luna
vyhlašuje fotografický projekt pro všechny věkové kategorie.

Použij svůj mobil nebo tablet a vyfoť svou představu o tom, jak nejlépe trávit volný čas po škole, o víkendu a o prázdninách. Fotografuj doma, venku, prostě všude, kde sportuješ, hraješ hry, cestuješ nebo se jen prostě dobře bavíš. Není rozhodující, jestli trávíš volný čas ve městě, na venkově nebo v přírodě. Zapoj klidně i spolužáky a kamarády. Jednu nejlepší fotografii pošli na e-mail klubovna@mkl.cz do 21. 3. 2015. K fotografii připiš svoje jméno, věk a školu, kterou navštěvuješ. Nejhezčí a nejvtipnější fotografie vystavíme na celé jaro v Klub(ovně) Luna a také tě odměníme drobnou cenou.

Dobrou příležitostí by pro tebe mohly být aktivity Klub(ovny) Luna, například nový dramatický kroužek, výtvarné experimenty a přírodopis jinak, nebo pravidelné vaření
s Lunou, které se koná poprvé v pátek 23. 1. od 16 hodin. Případné dotazy ti rádi zodpovíme na www.facebook.com/KlubovnaLuna.

Rodiče, řekněte svým dětem o této příležitosti a pomozte jim s výběrem fotografií. Na jaře se přijďte podívat do Klub(ovny), jak celý projekt dopadl.

Tým Klub(ovny) Luna